This site uses cookies to improve its performance. By continuing to use it, you agree to our "Cookies Policy".

23 may 2019,Thursday
10:00
 
Регата 24ти Май Sailing Balchik, Port Balchik

Гледайте на живо надпреварите в ежегодната регата 24-ти Май. КЛАСОВЕ: ОПТИМИСТ, КАДЕТ, ЛАЗЕР РАДИАЛ, ЛАЗЕР 4.7 И 420; ...

more
11:30
 
Делфин Бургас - Балкан Basketball Burgas, "Boicho Brunzov" sports hall

Бъдете свидетели на баражите по баскетбол за юноши до 16 год. ...

more
13:30
 
Берое - Академик Бултекс 99 Basketball Stara Zagora, "Obshtinska" sports hall

Бъдете свидетели на баражите по баскетбол за юноши до 16 год. ...

more
15:00
 
Обединен ЦСКА Сф. - Шумен Basketball Sofia, "Bulgarska Armia" stadium

Бъдете свидетели на баражите по баскетбол за юноши до 16 год. ...

more
19:00
 
Левски Лукойл - Балкан Basketball Sofia, "Universiada" sports hall

Бъдете свидетели на финалния плейоф по баскетбол мъже. ...

more
24 may 2019,Friday
08:00
 
Купа Нюанс Rhythmic gymnastics Sofia, "Vasil Levski" NationalSportsAcademy

Бъдете свидетели на 7ми турнир по художествена гимнастика за Купа Нюанс. 8.30 - фестивална част; 10:15 - индивидуално и ансамбъл 2014- 2011; 12:55 - ансамбли деца до 10год кат. Б; 13:00 - индивидуално деца до 10 год; 15:25 - ансамбли деца до 10 год кат. А; 16:25 - индивидуално......

more
08:30
 
Европейска купа Modern pentathlon Pazardzhik, "Hristo Chochev" swimming pool

Гледайте на живо състезанията по модерен петобой, за европейска купа и държавното първенство за младежи и девойки до 19год. ...

more
09:30
 
Турнир Wrestling Kardzhali, Stremci, Kardjali

Гледайте на живо ежегодния турнир по борба. ...

more
10:00
 
Регата 24ти Май Sailing Balchik, Port Balchik

Гледайте на живо надпреварите в ежегодната регата 24-ти Май. КЛАСОВЕ: ОПТИМИСТ, КАДЕТ, ЛАЗЕР РАДИАЛ, ЛАЗЕР 4.7 И 420; ...

more
10:00
 
Регата Приморско 2019 Sailing Primorsko, Port Primorsko

Гледайте на живо надпреварите в Регата Приморско 2019. КЛАСОВЕ: ОПТИМИСТ, ЛАЗЕР 4.7, 420;     ...

more
10:00
 
Варна Ченъл Къп 2019 Sailing Varna, Port Varna

Гледайте на живо надпреварите в ежегодното събитие Варна Ченъл Къп. КЛАСОВЕ: ORC, IRC; ...

more
20:00
 
Лудогорец - Черно море Football Razgrad, "Ludogorets Arena" sports hall

Бъдете свидетели на футболната среща от 36 кръг на Първа лига. ...

more
20:00
 
ЦСКА Сф. - Ботев Пд. Football Sofia, "Bulgarska Armia" stadium

Бъдете свидетели на футболната среща от 36 кръг на Първа лига. ...

more
20:00
 
Берое - Левски Football Stara Zagora, "Beroe" stadium

Бъдете свидетели на футболната среща от 36 кръг на Първа лига. ...

more
25 may 2019,Saturday
09:00
 
Европейска купа Sport climbing Sofia, Walltopia

Гледайте на живо Европейската купа по спортно катерене - боудър за юноши и девойки. ...

more
09:00
 
Рали Крос Мадан Cars Montana, race track Madan vill.

Гледайте на живо втори кръг от националния шампионат по рали крос. ...

more
09:00
 
Купа Садово Archery Plovdiv, Sadovo - stadium

Гледайте на живо  6-тия турнир „Купа Садово” за кадети/кадетки, момчета и момичета до 14 год. и момчета и момичета до 11 год. , в категориите рекърв и компаунд – индивидуално и отборно. ...

more
10:00
 
Отборен Шампионат Rowing Sofia, "Pancharevo" rowing park

Гледайте на живо шампионата по гребане за всички възрасти. ...

more
10:00
 
АКВАТЛОН ТРИПЪЛМИКС СУПЕРСПРИНТ Triathlon Sandanski, "Sandanski" swimming complex

Гледайте на живо ежегодния турнир по акватлон и трипълмикс суперспринт триатлон за 4 и 5 възрастови групи. ...

more
10:00
 
Европейска купа Modern pentathlon Pazardzhik, "Hristo Chochev" swimming pool

Гледайте на живо състезанията по модерен петобой, за европейска купа и държавното първенство за младежи и девойки до 19год. ...

more
10:00
 
Висша лига мъже Table Tennis Ruse, "Dunav" sp.compl.

Гледайте на живо Държавното отборно първенство за мъже втори етап, 4-ти турнир за 1-4 място. ...

more
10:00
 
Висша лига жени Table Tennis Varna, sp.hall for Tennis table

Гледайте на живо Държавното отборно първенство за жени втори етап, 4-ти турнир за 1-4 място. ...

more
10:00
 
Автокрос Силистра Cars Silistra, авто крос Калипетрово

Гледайте на живо трети кръг на Националния шампионат по автокрос. ...

възможна промяна на датата
more
10:00
 
Регата Приморско 2019 Sailing Primorsko, Port Primorsko

Гледайте на живо надпреварите в Регата Приморско 2019. КЛАСОВЕ: ОПТИМИСТ, ЛАЗЕР 4.7, 420;   ...

more
10:00
 
Варна Ченъл Къп 2019 Sailing Varna, Port Varna

Гледайте на живо надпреварите в ежегодното събитие Варна Ченъл Къп. КЛАСОВЕ: ORC, IRC; ...

more
10:00
 
Квалификационен турнир Equestrian Kneja, Mizia Kneja

Бъдете свидетели на турнира по прескачане,квалификация за Държавно първенство. ...

more
10:00
 
Турнир прескачане Equestrian Dobrich, Малка Смолница

Бъдете свидетели на турнира по прескачане. ...

more
26 may 2019,Sunday
09:00
 
Европейска купа Sport climbing Sofia, Walltopia

Гледайте на живо Европейската купа по спортно катерене - боудър за юноши и девойки. ...

more
09:00
 
Рали Крос Мадан Cars Montana, race track Madan vill.

Гледайте на живо втори кръг от националния шампионат по рали крос. ...

more
09:00
 
Купа Садово Archery Plovdiv, Sadovo - stadium

Гледайте на живо  6-тия турнир „Купа Садово” за кадети/кадетки, момчета и момичета до 14 год. и момчета и момичета до 11 год. , в категориите рекърв и компаунд – индивидуално и отборно. Организатор ОМСК "Тракиец - Садово". ...

more