Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата "Политика за управление на бисквитки".

06 декември 2019,петък
09:00
 
Купа Академик - Зима Художествена гимнастика София, Национален ст. "Васил Левски"

Бъдете свидетели на международния турнир по художествена гимнастика. ...

още
09:00
 
Никулден Художествена гимнастика Бургас, сп.з. "Младост"

Бъдете свидетели на турнира по художествена гимнастика Никулден. ...

още
12:00
 
Юноши до 16 год Баскетбол Бургас, сп. з. "Бойчо Брънзов"

Бъдете свидетели на баскетболната среща за юноши до 16 год. елит - изток. ...

още
14:00
 
Черно море Одесос - Берое Баскетбол Варна, сп.з. "Христо Борисов"

Бъдете свидетели на баскетболната среща от А група жени изток. ...

още
17:00
 
Царско село - Етър Футбол София, ст. "Царско Село"

Бъдете свидетели на 19 кръг на Първа лига по футбол. ...

още
18:00
 
Черноморец - Балкан Баскетбол Бургас, сп. з. "Бойчо Брънзов"

Бъдете свидетели на баскетболната среща от НБЛ мъже. ...

още
07 декември 2019,събота
09:00
 
Държавно първенство Катерене София, Бонсист

Гледайте на живо държавното първенство по катерене - боудър за деца, юноши и девойки. Организатор Алтиус София. ...

още
09:00
 
Купа Академик - Зима Художествена гимнастика София, Национален ст. "Васил Левски"

Бъдете свидетели на международния турнир по художествена гимнастика. ...

още
09:00
 
Турнир сабя Фехтовка София, зала за Фехтовка Етрополски

Бъдете свидетели на срещите от турнира със сабя за 11,13 и 15 год. организиран от Сечников. ...

още
09:00
 
Никулден Художествена гимнастика Бургас, сп.з. "Младост"

Бъдете свидетели на турнира по художествена гимнастика Никулден. ...

още
12:00
 
Рилски спортист - Чавдар Баскетбол Самоков, Арена Самоков

Бъдете свидетели на срещите за юноши до 16 год. ...

още
14:00
 
Локомотив Вн - Локомотив ГО Хандбал Варна, сп.з."Владислав"

Бъдете свидетели на осми кръг от А РХГ мъже. ...

още
14:15
 
Ботев Пд - Берое Футбол Пловдив, фут.комплекс "Ботев 1912"

Бъдете свидетели на 19 кръг на Първа лига по футбол. ...

още
16:30
 
Лудогорец - Черно море Футбол Разград, ст. "Лудогорец Арена"

Бъдете свидетели на 19 кръг на Първа лига по футбол. ...

още
17:00
 
Спартак Вн - АСТИ 91 Хандбал Варна, м.ф.з."1-ва Езикова гимназия"

Бъдете свидетели на осми кръг от А РХГ мъже. ...

още
17:00
 
Локомотив СтЗ - Академик Пд Баскетбол Стара Загора, сп.з. "Общинска"

Бъдете свидетели на  баскетбол 5 кръг жени изток. ...

още
18:00
 
Ямбол - Академик Бултекс Баскетбол Ямбол, сп.з. "Диана"

Бъдете свидетели на 10 кръг от Националната Баскетболна Лига. ...

още
18:00
 
Спартак Пл - Рилски спортист Баскетбол Плевен, сп.з. "Балканстрой"

Бъдете свидетели на 10 кръг от Националната Баскетболна Лига. ...

още
08 декември 2019,неделя
08:45
 
Юноши до 16 год Баскетбол София, сп.з. "Триадица"

Бъдете свидетели на срещите за юноши до 16 год. ...

още
09:00
 
Държавно първенство Катерене София, Бонсист

Гледайте на живо държавното първенство по катерене - боудър за деца, юноши и девойки. Организатор Алтиус София. ...

още
09:00
 
Купа Академик - Зима Художествена гимнастика София, Национален ст. "Васил Левски"

Бъдете свидетели на международния турнир по художествена гимнастика. ...

още
09:00
 
Турнир сабя Фехтовка София, зала за Фехтовка Етрополски

Бъдете свидетели на срещите от турнира със сабя за 11,13 и 15 год. организиран от Сечников. ...

още
09:00
 
Купа ОуТиПи Ски Самоков, мотописта "Мотокрос Ридо"

Бъдете свидетели на индивидуалното състезание по ски скокове за момичета и момчета. ...

още
12:00
 
Ботев Враца - Славия Футбол Враца, ст. „Христо Ботев“

Бъдете свидетели на 19 кръг на Първа лига по футбол. ...

още
14:15
 
Арда - ЦСКА Футбол Пловдив, ст. "Локомотив"

Бъдете свидетели на 19 кръг на Първа лига по футбол. ...

още
14:30
 
Левски - Витоша Бистрица Футбол София, ст.Виваком Арена Георги Аспарухов

Бъдете свидетели на 19 кръг на Първа лига по футбол. ...

още
14:30
 
Добруджа - Осъм Хандбал Ловеч, сп.з. "Осъм"

Бъдете свидетели на осми кръг от А РХГ мъже. ...

още
15:30
 
Чардафон - Пирин 64 Хандбал Габрово, сп.з. „Орловец“

Бъдете свидетели на осми кръг от А РХГ мъже. ...

още
16:00
 
Славия - Вида Баскет Баскетбол София, сп.комплекс "Славия"

Бъдете свидетели на 9 кръг А група баскетбол мъже. ...

още
17:00
 
Рилски Сп 2 - Обединен ЦСКА Баскетбол Самоков, Арена Самоков

Бъдете свидетели на 9 кръг А група баскетбол мъже. ...

още